WYBIERZ KATEGORIĘ
NASZE APTEKI

Wysyłka

(Wyciąg z Regulaminu: § 3 Realizacja zamówień, wysyłki)

 1. Apteka nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji zamówienia w przypadku podania błędnego lub uniemożliwiającego identyfikację do konkretnego zamówienia tytułu przelewu, a szczególnie w przypadku braku lub podania błędnego numeru zamówienia.
 2. Zamówienia realizowane są (przesyłki opuszczają siedzibę Apteki) w ciągu 48 godzin roboczych od daty wpłynięcia poprawnego zamówienia. Apteka zastrzega sobie prawo do wydłużenia do 7 dni roboczych czasu realizacji zamówienia z przyczyn niezależnych od siebie, w szczególności z powodu chwilowej niedostępności produktu. Apteka dołoży jednak wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był możliwie jak najkrótszy.
 3. Powiadamiany poprzez wyslanie e-maila na adres podany w trakcie rejestracji.
 4. Apteka nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie związane z wadliwym działaniem Poczty Polskiej (a w przypadku przesyłek zagranicznych także lokalnych firm dostarczających korespondencję) lub firmy kurierskiej. Termin realizacji zamówienia zgodny z postanowieniami niniejszego regulaminu to ten, w którym została nadana przesyłka. Każdorazowo Klient jest informowany o tym poprzez wysłanie e-maila na adres podany w trakcie rejestracji.
 5. Apteka zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny oraz w przypadkach, gdy: a). Klient podał w formularzu dane budzące wątpliwość, błędne lub niekompletne ; b). wystąpiły przeszkody w realizacji zamówienia z winy podmiotów niezależnych od Apteki (w tym hurtowni, dystrybutora lub dostawcy) ; c). produkt został wycofany w obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na podstawie decyzji Głównego Inspektora Farmaceutycznego lub innego odpowiedzialnego podmiotu ; d). produkt nie jest dostępny w Aptece w chwili złożenia zamówienia ; e). Klient nie przestrzega postanowień niniejszego regulaminu.
 6. Apteka zastrzega sobie prawo obciążenia Klienta pełnymi kosztami poniesionymi przez Aptekę w związku
  z dostarczeniem przesyłki z zamówieniem, gdy: a). zamówienie nie zostało zrealizowane z winy Klienta, polegającej na podaniu przez niego błędnych danych adresowych, w tym kodu pocztowego; b). Klient bezzasadnie odmówił przyjęcia przesyłki.
 7. W przypadku, gdy produkty znajdujące się w przesyłce z zamówieniem, wskutek bezskutecznej próby ich dostarczenia do Klienta nie będą nadawały się do ponownej sprzedaży, Apteka zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta – poza kosztami kosztami dostawy – także wartością tych produktów.

» Przejdź do Regulaminu

AKTUALNOŚCI

Otwarcie nowej apteki Jeżów 09.11.2017 Zapraszamy do nowo otwartej apteki w Jeżowie przy ul. Brzezińskiej 30A
Otwarcie nowej apteki Piotrków Trybunalski 08.04.2013

Zapraszamy do nowo otwartej apteki w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Polnej 13/13A


Otwarcie nowej apteki 16.11.2011

Zapraszamy do nowo otwartej apteki w Koluszkach przy ulicy Brzezińskiej 54.


Uruchomienie sklepu internetowego 13.05.2011

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sklep internetowy z wkładkami wewnątrzmacicznymi.


 • Jak się zakłada wkładkę domaciczną?

  Jedynie lekarz może założyć wkładkę antykoncepcyjną. Wprowadza się ja do macicy przez pochwę i szyjkę macicy przy pomocy cienkiej rurki - podobnie jak zwykłe wkładki (spirale). Sam system jest bardzo mały, około 3 cm długości. Sam proces założenia wkładki jest błyskawiczny. Większość kobiet twierdzi, że zakładanie systemu wiąże się jedynie z niewielkim dyskomfortem. Jednakże zdarzają się Pacjentki dla których może to być nieprzyjemne, istniej wtedy możliwość zastosowania środków przeciwbólowych lub znieczulenia miejscowego. Po założeniu Mireny Pacjentka może odczuwać skurcze macicy podobne do towarzyszących miesiączce, które powinny ustąpić po kliku godzinach.

  Wkładkę antykoncepcyjną zakłada się w trakcie miesiączki. Po urodzeniu dziecka Mirena może być założona począwszy od szóstego tygodnia po porodzie.

 • Przechowywanie leku Mirena

  Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

  Przechowywać w temperaturze 15-30 stopni C, chronić od światła i wilgoci.

 • Jak stosować lek Mirena?

  System Mirena może być zastosowany po konsultacji z lekarzem, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

 • System Mirena a krwawienie miesiączkowe

  Założenie systemu Mirena może powodować różnego rodzaju zmiany w miesiączkowaniu, takie jak: częste krwawienia, wydłużenie czasu trwania krwawienia, nieregularne krwawienie, intensywne krwawienie z jamy macicy, plamienia, skąpe krwawienie miesiączkowe lub jego brak. Zmiany w krwawieniu miesiączkowym są objawem bezpośredniego wpływu lewonorgestrelu na błonę śluzową macicy i nie mają wpływu na cykl owulacyjny.

 • Przeciwwskazania do stosowania wkładek

  Przeciwwskazania do stosowania wkładek domacicznych są : ciąża lub jej podejrzenie, stany nowotworowe w obrębie narządów rodnych, stany zapalne w obrębie narządów rodnych, stany zapalne w obrębie miednicy mniejszej, krwawienia z pochwy o nieznanych pochodzeniu, nieprawidłowa budowa macicy, nowotwory macicy, endometrioza o dowolnej lokalizacji, uczulenie na miedź. Z ostrożnością należy stosować w przypadku ryzyka zakażenia chorobami, przenoszonymi drogą płciową, anemii, zwiększonym ryzyku wystąpienia ciąży pozamacicznej.

 • Naturalne metody antykoncepcji

  - metoda kalendarzowa,
  - metoda termiczna,
  - metoda obserwacji śluzu (Billingsa),
  - metoda objawowo-termiczna.

 • Sztuczne metody antykoncepcji

  Metody sztuczne z założenia ingerują w organizm kobiety, czasami w przebieg aktu miłosnego, ale nie w częstość stosunków.

  Wśród nich znajdziemy takie, jak:
  - metody mechaniczne,
  - metody chemiczne,
  - antykoncepcja wewnątrzmaciczna,
  - antykoncepcja hormonalna.